Konserter
Mandag 15.11.
15.11
kl. 18:00
på Det Gamle Biblioteket
15.11
kl. 18:00
i Emanuel Vigeland museum
15.11
kl. 19:00
på Kafé Hærverk
15.11
kl. 19:30
i Emanuel Vigeland museum
15.11
kl. 20:00
i Oslo Konserthus
15.11
kl. 20:00
på SALT
15.11
kl. 20:00
på Herr Nilsen
15.11
kl. 20:00
på John Dee
Tirsdag 16.11.
16.11
kl. 18:00
i Emanuel Vigeland museum
16.11
kl. 19:00
på Kafé Hærverk
16.11
kl. 19:00
på Norges musikkhøgskole
16.11
kl. 19:00
på Marmorsalen
16.11
kl. 19:00
på Rockefeller
16.11
kl. 19:00
på Sentrum Scene
16.11
kl. 19:00
på U1
16.11
kl. 19:00
på Parkteatret Scene
16.11
kl. 19:30
i Emanuel Vigeland museum
16.11
kl. 20:00
på Victoria, Nasjonal jazzscene
16.11
kl. 20:00
på SALT
16.11
kl. 20:00
på Uhørt
16.11
kl. 21:00
på SALT
16.11
kl. 21:00
på Herr Nilsen
Onsdag 17.11.
17.11
kl. 0:00
på Kafé Hærverk
17.11
kl. 0:00
på U1
17.11
kl. 19:00
på Oslo ladegård
17.11
kl. 19:00
på Sentrum Scene
17.11
kl. 19:00
på Marmorsalen
17.11
kl. 19:00
på Rockefeller
17.11
kl. 19:00
på Krøsset
17.11
kl. 20:00
på Herr Nilsen
17.11
kl. 20:00
i Majorstuen kirke
17.11
kl. 20:00
på Victoria, Nasjonal jazzscene
17.11
kl. 20:00
på BLÅ
17.11
kl. 21:00
på Riksscenen
Torsdag 18.11.
18.11
kl. 18:00
på Fuglen Coffee Roasters
18.11
kl. 18:15
i Emanuel Vigeland museum
18.11
kl. 18:15
i Emanuel Vigeland museum
18.11
kl. 18:30
på BLÅ
18.11
kl. 19:00
på John Dee
18.11
kl. 19:00
på Blaafarveværket
18.11
kl. 19:00
på BLÅ
18.11
kl. 19:00
i Oslo Konserthus
18.11
kl. 19:00
på SALT
18.11
kl. 19:00
på Wallmans Oslo
18.11
kl. 19:30
på Norges musikkhøgskole
18.11
kl. 20:00
på Vaterland
18.11
kl. 20:00
på Victoria, Nasjonal jazzscene
18.11
kl. 20:00
på Krøsset
18.11
kl. 20:15
i Emanuel Vigeland museum
18.11
kl. 20:15
i Emanuel Vigeland museum
18.11
kl. 20:30
på Riksscenen
18.11
kl. 20:30
på SALT
18.11
kl. 21:00
på Herr Nilsen
18.11
kl. 21:00
på SALT
18.11
kl. 22:00
på Blaafarveværket
18.11
kl. 22:00
på BLÅ
Fredag 19.11.
19.11
kl. 0:00
på Vaterland
19.11
kl. 18:00
på Fuglen Coffee Roasters
19.11
kl. 19:00
på Gyldendalhuset
19.11
kl. 19:00
på Wallmans Oslo
19.11
kl. 19:00
i Emanuel Vigeland museum
19.11
kl. 20:00
på Rockefeller
19.11
kl. 20:00
i Oslo Konserthus
19.11
kl. 20:00
på John Dee
19.11
kl. 20:00
på Riksscenen
19.11
kl. 20:00
på Revolver
19.11
kl. 20:00
på Parkteatret Scene
19.11
kl. 21:00
på Gamle Raadhus Scene
19.11
kl. 21:00
på Victoria, Nasjonal jazzscene
19.11
kl. 21:00
på Herr Nilsen
19.11
kl. 22:00
på Youngs
Lørdag 20.11.
20.11
kl. 10:00
i Sagene kirke
20.11
kl. 14:00
på Nasjonalbiblioteket
20.11
kl. 16:00
i Kampen Kirke
20.11
kl. 16:00
på Herr Nilsen
20.11
kl. 18:00
på Riksscenen
20.11
kl. 18:00
på Litteraturhuset
20.11
kl. 18:00
på Cosmopolite
20.11
kl. 19:00
på Parkteatret Scene
20.11
kl. 19:00
i Slottskirken på Akershus Festning
20.11
kl. 19:00
på Sentrum Scene
20.11
kl. 19:00
i Akershus Slottskirke
20.11
kl. 19:00
på Marmorsalen
20.11
kl. 19:00
på Wallmans Oslo
20.11
kl. 19:30
i Oslo Spektrum
20.11
kl. 20:00
på Rockefeller
20.11
kl. 20:00
på Krøsset
20.11
kl. 20:00
på Vulkan Arena
20.11
kl. 20:00
på John Dee
20.11
kl. 20:00
i Gamle Aker Kirke
20.11
kl. 20:00
på BLÅ
20.11
kl. 20:00
på Blaafarveværket
20.11
kl. 20:00
på Revolver
20.11
kl. 20:30
på Litteraturhuset
20.11
kl. 20:30
på Kulturhuset
20.11
kl. 21:00
på Herr Nilsen
20.11
kl. 21:00
på Victoria, Nasjonal jazzscene
20.11
kl. 22:00
på Youngs
20.11
kl. 22:30
på BLÅ
Søndag 21.11.
21.11
kl. 10:30
på Parkteatret Scene
21.11
kl. 13:00
på Riksscenen
21.11
kl. 16:00
på Blaafarveværket
21.11
kl. 16:00
på SALT
21.11
kl. 17:30
i Oslo Domkirke
21.11
kl. 18:00
på Gamle Logen
21.11
kl. 18:00
i Grefsen kirke
21.11
kl. 18:00
i Torshov kirke
21.11
kl. 18:00
i Emanuel Vigeland museum
21.11
kl. 19:00
på Cosmopolite
21.11
kl. 19:00
i Oslo Konserthus
21.11
kl. 19:00
på John Dee
21.11
kl. 19:00
på SALT
21.11
kl. 19:30
i Oslo Konserthus
21.11
kl. 19:30
i Emanuel Vigeland museum
21.11
kl. 20:00
på Nordic Black Theatre & Cafeteatret
21.11
kl. 20:00
i Oslo Domkirke
Mandag 22.11.
22.11
kl. 19:30
i Kulturkirken Jakob
22.11
kl. 20:00
på HerrNilsen
22.11
kl. 20:00
på Blitz
22.11
kl. 21:00
på Cosmopolite
Tirsdag 23.11.
23.11
kl. 0:00
på Blitz
23.11
kl. 19:00
i Universitetets Aula
23.11
kl. 19:00
på Victoria, Nasjonal jazzscene
23.11
kl. 19:00
i Kulturkirken Jakob
23.11
kl. 20:00
på HerrNilsen
23.11
kl. 20:00
i Oslo Konserthus
23.11
kl. 21:00
på SALT
Onsdag 24.11.
24.11
kl. 0:00
på Blitz
24.11
kl. 19:00
på Nordic Black Theatre & Cafeteatret
24.11
kl. 19:00
på Parkteatret Scene
24.11
kl. 19:00
på Cosmopolite
24.11
kl. 19:00
på Krøsset
24.11
kl. 20:00
på Uhørt
24.11
kl. 20:00
på Sennepen Scene
24.11
kl. 20:00
på Riksscenen
24.11
kl. 20:00
på Victoria, Nasjonal jazzscene
24.11
kl. 21:00
på Herr Nilsen
Torsdag 25.11.
25.11
kl. 0:00
på Blitz
25.11
kl. 18:00
i Asker Kirke
25.11
kl. 18:00
på Uhørt
25.11
kl. 18:00
på Fuglen Coffee Roasters
25.11
kl. 19:00
på Nordic Black Theatre & Cafeteatret
25.11
kl. 19:00
på Parkteatret Scene
25.11
kl. 19:00
i Ljan Menighetshus
25.11
kl. 19:00
på Cosmopolite
25.11
kl. 19:00
på John Dee
25.11
kl. 19:00
på Norges musikkhøgskole
25.11
kl. 19:00
i Oslo Konserthus
25.11
kl. 19:00
på Wallmans Oslo
25.11
kl. 19:30
på Oslo Musikklærerforening
25.11
kl. 20:00
i Grønland kirke
25.11
kl. 20:00
på Kampen Bistro
25.11
kl. 20:00
på Victoria, Nasjonal jazzscene
25.11
kl. 20:00
på BLÅ
25.11
kl. 20:00
på Blaafarveværket
25.11
kl. 21:00
på Herr Nilsen
Fredag 26.11.
26.11
kl. 0:00
på Blitz
26.11
kl. 19:00
på Cosmopolite
26.11
kl. 19:00
på Oslo Nye Centralteatret
26.11
kl. 19:00
på Sentrum Scene
26.11
kl. 19:00
på Wallmans Oslo
26.11
kl. 20:00
på John Dee
26.11
kl. 20:00
på Rockefeller
26.11
kl. 20:00
på BLÅ
26.11
kl. 21:00
på Victoria, Nasjonal jazzscene
26.11
kl. 21:00
på Herr Nilsen
26.11
kl. 22:00
på Lillestrøm Kulturpub
26.11
kl. 22:00
på Parkteatret Scene
26.11
kl. 22:00
på Youngs
Lørdag 27.11.
27.11
kl. 14:00
på Victoria, Nasjonal jazzscene
27.11
kl. 14:00
i Oslo Konserthus
27.11
kl. 14:00
i Universitetets Aula
27.11
kl. 16:00
i Oslo Konserthus
27.11
kl. 16:00
på Herr Nilsen
27.11
kl. 17:00
på Marmorsalen
27.11
kl. 17:00
på Marmorsalen
27.11
kl. 18:00
på Marmorsalen
27.11
kl. 18:00
på Norges musikkhøgskole
27.11
kl. 19:00
på Cosmopolite
27.11
kl. 19:00
på Club Gustav
27.11
kl. 19:00
på Parkteatret Scene
27.11
kl. 19:00
på Wallmans Oslo
27.11
kl. 20:00
på Vulkan Arena
27.11
kl. 20:00
på Parkteatret Scene
27.11
kl. 20:00
på Nordic Black Theatre & Cafeteatret
27.11
kl. 20:00
på John Dee
27.11
kl. 20:00
på Parksalongen
27.11
kl. 20:00
på Sentrum Scene
27.11
kl. 20:00
på Blaafarveværket
27.11
kl. 20:00
på BLÅ
27.11
kl. 20:00
på Marmorsalen
27.11
kl. 20:00
på Eurotekhallen
27.11
kl. 20:01
på Parkteatret Scene
27.11
kl. 21:00
på Rockefeller
27.11
kl. 21:00
på Kulturhuset i Oslo
27.11
kl. 21:30
på Club Gustav
27.11
kl. 22:00
på HerrNilsen
Søndag 28.11.
28.11
kl. 12:00
på Marmorsalen
28.11
kl. 14:00
på Marmorsalen
28.11
kl. 14:00
i Oslo Konserthus
28.11
kl. 16:00
på Blaafarveværket
28.11
kl. 16:00
i Oslo Konserthus
28.11
kl. 16:00
på SALT
28.11
kl. 17:30
på Parkteatret Scene
28.11
kl. 18:00
i Nordstrand kirke
28.11
kl. 19:00
i Universitetets Aula
28.11
kl. 19:00
i Universitetets Aula
28.11
kl. 19:00
på Krøsset
28.11
kl. 19:00
på John Dee
28.11
kl. 19:00
på Rockefeller
28.11
kl. 20:00
på Victoria, Nasjonal jazzscene
28.11
kl. 20:00
på Cosmopolite
28.11
kl. 20:00
i Oslo Konserthus
28.11
kl. 20:00
på Herr Nilsen
Mandag 29.11.
29.11
kl. 21:00
i Frogner kirke
Tirsdag 30.11.
30.11
kl. 19:30
på SALT
30.11
kl. 20:00
i Kulturkirken Jakob
Onsdag 1.12.
1.12
kl. 18:00
på Cosmopolite
1.12
kl. 18:00
i Lillestrøm Kirke
1.12
kl. 19:00
på Parkteatret Scene
1.12
kl. 19:30
i Oslo Konserthus
1.12
kl. 20:00
i Kulturkirken Jakob
1.12
kl. 20:00
på Herr Nilsen
1.12
kl. 20:00
på SALT
1.12
kl. 20:00
på Vulkan Arena
1.12
kl. 20:00
på Victoria, Nasjonal jazzscene
1.12
kl. 21:00
på SALT
Torsdag 2.12.
2.12
kl. 18:00
i Ris kirke
2.12
kl. 18:00
i Emanuel Vigeland museum
2.12
kl. 18:00
i Emanuel Vigeland museum
2.12
kl. 19:00
på Youngs
2.12
kl. 19:00
på Vulkan Arena
2.12
kl. 19:00
på SALT
2.12
kl. 19:00
på Brød og Sirkus
2.12
kl. 19:00
på Wallmans Oslo
2.12
kl. 19:30
i Kulturkirken Jakob
2.12
kl. 20:00
i Emanuel Vigeland museum
2.12
kl. 20:00
i Emanuel Vigeland museum
2.12
kl. 20:00
på BLÅ
2.12
kl. 20:00
i Frogner kirke
2.12
kl. 20:30
på Riksscenen
2.12
kl. 20:30
på SALT
2.12
kl. 20:30
i Vålerenga Kirke
Fredag 3.12.
3.12
kl. 18:00
på NRK Store studio
3.12
kl. 18:00
på NRK Store studio
3.12
kl. 19:00
på Wallmans Oslo
3.12
kl. 19:00
på John Dee
3.12
kl. 19:30
i Kampen Kirke
3.12
kl. 19:30
i Kampen Kirke
3.12
kl. 19:30
på Enebakk Kultursal
3.12
kl. 20:00
på Krøsset
3.12
kl. 20:00
på Rock In
3.12
kl. 20:00
på Cosmopolite
3.12
kl. 20:00
på BLÅ
3.12
kl. 20:00
på Blaafarveværket
3.12
kl. 20:00
på Revolver
3.12
kl. 20:00
på Riksscenen
3.12
kl. 20:00
på Sentrum Scene
3.12
kl. 20:00
på Rockefeller
3.12
kl. 20:00
på Kafé Hærverk
3.12
kl. 21:00
på Herr Nilsen
3.12
kl. 21:00
på Victoria, Nasjonal jazzscene
3.12
kl. 22:00
på Lillestrøm Kulturpub
Lørdag 4.12.
4.12
kl. 16:00
på Riksscenen
4.12
kl. 16:00
på Herr Nilsen
4.12
kl. 19:00
i Kampen Kirke
4.12
kl. 19:00
på Club Gustav
4.12
kl. 19:00
i Oslo Konserthus
4.12
kl. 19:00
på Rock In
4.12
kl. 19:00
på Blaafarveværket
4.12
kl. 19:00
på Wallmans Oslo
4.12
kl. 19:30
i Kulturkirken Jakob
4.12
kl. 20:00
på Cosmopolite
4.12
kl. 20:00
på Riksscenen
4.12
kl. 20:00
på BLÅ
4.12
kl. 20:00
på Revolver
4.12
kl. 20:00
på Parksalongen
4.12
kl. 21:00
på Victoria, Nasjonal jazzscene
4.12
kl. 21:30
på Herr Nilsen
4.12
kl. 21:30
på Club Gustav
4.12
kl. 22:00
på Lillestrøm Kulturpub
4.12
kl. 22:00
på Youngs
4.12
kl. 22:00
på Riksscenen
Søndag 5.12.
5.12
kl. 0:00
på Rock In
5.12
kl. 13:00
på Caféteatret
5.12
kl. 13:00
på Riksscenen
5.12
kl. 14:00
på Cosmopolite
5.12
kl. 15:00
i Oslo Konserthus
5.12
kl. 16:00
på Blaafarveværket
5.12
kl. 16:00
på SALT
5.12
kl. 17:30
på Nynorskens hus
5.12
kl. 18:00
på Cosmopolite
5.12
kl. 19:00
i Eidsvoll kirke
5.12
kl. 20:00
på Vulkan Arena
5.12
kl. 20:00
i Oslo Konserthus
5.12
kl. 20:00
på Nordic Black Theatre & Cafeteatret
5.12
kl. 20:00
i Kulturkirken Jakob
Mandag 6.12.
6.12
kl. 18:00
i Lillestrøm Kirke
6.12
kl. 19:30
i Kulturkirken Jakob
Tirsdag 7.12.
7.12
kl. 19:00
på John Dee
7.12
kl. 19:00
på Klubben i Røverstaden
7.12
kl. 19:00
på Victoria, Nasjonal jazzscene
7.12
kl. 19:30
i Kulturkirken Jakob
Onsdag 8.12.
8.12
kl. 17:30
i Grorud kirke
8.12
kl. 18:00
i Frogner kirke
8.12
kl. 18:00
i Lillestrøm Kirke
8.12
kl. 19:00
på Sentrum Scene
8.12
kl. 19:00
på Parkteatret Scene
8.12
kl. 19:30
på Sentralen
8.12
kl. 19:30
på Marmorsalen
8.12
kl. 19:30
i Kulturkirken Jakob
8.12
kl. 20:00
på Sennepen Scene
8.12
kl. 20:00
på Victoria, Nasjonal jazzscene
8.12
kl. 20:00
i Grorud kirke
Torsdag 9.12.
9.12
kl. 17:30
i Grorud kirke
9.12
kl. 18:00
i Slottskirken på Akershus Festning
9.12
kl. 19:00
i Lillestrøm Kirke
9.12
kl. 19:00
på Sentrum Scene
9.12
kl. 19:00
på Youngs Nede
9.12
kl. 19:00
på NRK Store studio
9.12
kl. 19:00
på Vulkan Arena
9.12
kl. 19:00
i Oslo Konserthus
9.12
kl. 19:00
på Wallmans Oslo
9.12
kl. 19:30
på Sentralen
9.12
kl. 19:30
på Marmorsalen
9.12
kl. 19:30
på SALT
9.12
kl. 20:00
på Victoria, Nasjonal jazzscene
9.12
kl. 20:00
på Lillestrøm Kulturpub
9.12
kl. 20:00
på Belleville
9.12
kl. 20:00
på Belleville
9.12
kl. 20:00
i Slottskirken på Akershus Festning
9.12
kl. 20:00
på HerrNilsen
9.12
kl. 20:30
på SALT
9.12
kl. 21:30
i Fagerborg Kirke
Fredag 10.12.
10.12
kl. 18:00
i Majorstuen Kirke
10.12
kl. 18:30
på Youngs
10.12
kl. 19:00
på Parkteatret Scene
10.12
kl. 19:00
på Wallmans Oslo
10.12
kl. 19:30
på Rock In
10.12
kl. 20:00
på Krøsset
10.12
kl. 20:00
på Sentrum Scene
10.12
kl. 20:00
på BLÅ
10.12
kl. 20:00
på Blaafarveværket
10.12
kl. 20:00
på Revolver
10.12
kl. 20:00
på Nynorskens hus
10.12
kl. 20:00
på Vaterland
10.12
kl. 20:00
på Rockefeller
10.12
kl. 20:00
på Belleville Scene
10.12
kl. 21:00
på Herr Nilsen
10.12
kl. 21:00
på Victoria, Nasjonal jazzscene
10.12
kl. 21:00
på Cosmopolite
10.12
kl. 22:00
på Lillestrøm Kulturpub
Lørdag 11.12.
11.12
kl. 0:00
på Vaterland
11.12
kl. 14:00
på Marmorsalen
11.12
kl. 16:00
på Herr Nilsen
11.12
kl. 18:00
på Rotnes Kirke
11.12
kl. 18:00
på Victoria, Nasjonal jazzscene
11.12
kl. 18:30
på Youngs
11.12
kl. 18:45
i Oslo Konserthus
11.12
kl. 19:00
i Eidsvoll kirke
11.12
kl. 19:00
på Club Gustav
11.12
kl. 19:00
på Wallmans Oslo
11.12
kl. 20:00
på Cosmopolite
11.12
kl. 20:00
på Sentrum Scene
11.12
kl. 20:00
på BLÅ
11.12
kl. 20:00
på Rockefeller
11.12
kl. 21:00
på Victoria, Nasjonal jazzscene
11.12
kl. 21:00
i Bøler Kirke
11.12
kl. 21:30
på Club Gustav
11.12
kl. 22:00
på HerrNilsen
Søndag 12.12.
12.12
kl. 14:00
på Marmorsalen
12.12
kl. 16:00
på Blaafarveværket
12.12
kl. 16:00
på SALT
12.12
kl. 17:00
i Vestre Aker Kirke
12.12
kl. 17:00
i Lillestrøm Kirke
12.12
kl. 18:30
i Kulturkirken Jakob
12.12
kl. 19:00
i Vestre Aker Kirke
12.12
kl. 19:00
på Youngs
12.12
kl. 19:30
i Tøyen kirke Bymisjonssenteret
12.12
kl. 19:30
i Lillestrøm Kirke
12.12
kl. 20:00
på Victoria, Nasjonal jazzscene